pościel 160x200, dobry sklep ?

pościel 160x200, dobry sklep ?

Zastanawiam się nad zakupem nowej pościeli satynowej bawełnianej i nie wiem ile może taka pościel kosztować? Wiem na pewno, że chce tylko najlepszą bawełną, bo wtedy taka pościel wytrzyma mi o wiele dłużej.

Damiano

Posty: 2

 
Oferty z prześcieradłami z gumką 200x220 macie na https://posciel-sklep.pl/przescieradla-jersey-z-gumka-135. Ten sklep jest faktycznie bardzo dobrze zaopatrzony w ten asortyment.

Jarko445

Posty: 4

 
Z tego, co pamiętam to w porządnej cenie jest pościel satynowa bawełniana 160x200, natomiast nie pamiętam nazwy sklepu internetowego, w jakim to widziałam. Muszę sprawdzić nazwę to podeśle Wam namiary do sklepu.

pieknalala

Posty: 14

 
Odwiedzałam sklep z pościelami 160x200 satynowymi bawełnianymi i byłam mile zaskoczona, bo oferta była naprawdę mega duża. Wybrałam sobie coś z tej oferty dla siebie.

Fanatyk

Posty: 8

 
U nas w domu od zawsze jest pościel bawełniana 160x200 i jesteśmy zadowoleni. Nie kupuję czegoś, co nie jest dla mnie odpowiednie. Niska cena nie jest w stanie mnie zachęcić abym nagle zmieniła własne zdanie.

lejdee

Posty: 23

 
Ofert macie tak mnóstwo, iż naprawdę nie ma problemów z szukaniem pościeli. Można ustawiać różne kryteria od ceny po materiały. Sklepów też jest bardzo mnóstwo, zatem każda z Was znajdzie dokładnie to wszystko, czego szuka do swojego sypialni.

tasdefleja

Posty: 19

 
Antyalergiczne kołdry 200x220 można kupić na różne pory roku. Są wtedy albo grubsze albo cieńsze, dlatego trzeba sobie to zbadać. Oferta jest bardzo dobrze przygotowana, dlatego będziemy zadowoleni z takiej kołdry, albowiem można z niej korzystać długimi latami.

nighthaze

Posty: 5

 
Ofert jest w sklepach dużo. U nas dawniej był w mieście sklep gdzie mieli pościele, ale teraz się zamknął. Przyjdzie nam robić zakupy w internecie. Może to i lepiej, bo można w ten sposób oszczędzić bardzo dużo czasu.

miś_biały

Posty: 4

 
U nas w domu od zawsze jest pościel bawełniana 160x200 i jesteśmy zadowoleni. Nie kupuję czegoś, co nie jest dla mnie odpowiednie. Niska cena nie jest w stanie mnie zachęcić abym nagle zmieniła swoje zdanie.

Black_Riot

Posty: 13

 
Nigdy nie przykładam takie uwagi jak Wy do pościeli. Raczej zawsze kieruje się ceną, bo im jest atrakcyjniejsza tym lepiej. Jeśli pościel nie jest najlepszej jakości to za kilka miesięcy wymienię ją na inną. Przynajmniej zawsze mam coś nowego w swojej sypialni.

Kleooo6

Posty: 12