kalkulator BMI, znacie ?

kalkulator BMI, znacie ?

Korzystacie z kalkulatora biegowego? Zastanawiam się czy można polegać na tych wyliczeniach? Gdzie mogę odnaleźć wiarygodny kalkulator, który wskaże właściwe wartości?

Kleooo6

Posty: 2

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to bardzo dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, natomiast określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

dorotka55

Posty: 4

 
Dla mnie bieganie jest niezwykle znaczące. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać niezwykle prędko. Chodzi o to, aby się ruszać, albowiem wówczas są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, wobec tego warto znaczące jest, aby zadbać o nie.

Aklimer56

Posty: 13

 
Mam taki orientacyjny kalkulator biegowy ze strony https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy i według mnie działa bardzo dobrze. Polecam sobie sprawdzić taki kalkulator i dokładnie zaplanować bieganie na świeżym powietrzu.

Asia

Posty: 22

 
Biegać za mocno nie lubię, zatem nie za niezmiernie pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Nieraz jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, iż nie ważę zbyt mnóstwo i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

Michaś

Posty: 7

 
Trzeba sprawdzać, jaka jest, jakość powietrze przed bieganiem, a wtedy wybierzemy najlepszy czas. Przeglądając raporty pogodowe wiemy czy biegamy teraz czy czekamy godzinę, aż zacznie się robić o mnóstwo lepsza pogoda. Nie chodzi tylko o temperaturę, lecz przede wszystkim o to, aby nie było w mieście zbyt mnóstwo smogu.

seniorit5

Posty: 11

 
Takie kalkulatory można odnaleźć przez Internet. Nie zajmuje to dużo czasu, zatem pożądane byłoby sprawdzić swoją wagę. Wtedy wiemy jak dużo pracy nas czeka nad sobą.

labuh

Posty: 4