Jaki dobry hosting na stronę www

Jaki dobry hosting na stronę www

Cześć.

Od paru tygodni waham się jaki wybrać hosting, ponieważ obiecałem stworzyć dla koleżanki stronę internetową z jej portfolio, które obejmuje fotografie. Czy liczba transferu i powierzchni dyskowej będzie dla mnie ważna?

giurent

Posty: 14

 
Cześć.

W momencie, gdy zainteresował mnie tani hosting otworzyły się przede mną drzwi do dziesiątek firm, w których mogłem wybrać zakup konta hostingowego. Ostatecznie przeanalizowałem opinie, uptime i bezpieczeństwo, co skłoniło mnie do najlepszego wyboru.

basu

Posty: 25

 
Dzień dobry.

Stosunkowo niedawno był mi potrzebny sprawdzony hosting www i znalazłem go bez problemu, gdy porównałem kilka opinii, wziąłem pod uwagę ranking hostingów i swoje indywidualne preferencje. Każdemu polecam taki sam sposób na dokonanie słusznego wyboru.

Klakierek56

Posty: 21

 
Cześć. Muszę przyznać, że do tej pory zawsze wybierałem tylko i wyłącznie tani hosting, jednakże dostrzegłem błąd w swoim postępowaniu. Kryterium cenowe nie jest najważniejsze, ponieważ warto wziąć zarówno pod spostrzeżenie lokalizację serwera, która może wpłynąć na szybkie lub niesłychanie wolne wczytywanie się stron internetowych.

Jooozek

Posty: 29

 
Hejka.

Postanowiłem pochwalić się tutaj świetną ofertą hostingu, jaką dorwałem. Mam tu na myśli http://ecohost.pl, z którego usług korzystam od pół roku. Wybrałem pakiet premium za 129 złotych rocznie i mam do wykorzystania 15 GB powierzchni dyskowej oraz 500 GB transferu, co mnie niesamowicie cieszy. Szkoda, że nie stać mnie na opcję Business za 249 zł, który nie limituje kont pocztowych, FTP i baz MySQL.

Namo

Posty: 18

 
Dzień dobry.

Postanowiłem podzielić się swoimi wrażeniami z sytuacji, gdy moim przedmiotem zainteresowania był tani hosting. Muszę przyznać, iż wybór nie był bezproblemowym zadaniem zwłaszcza, gdy wypisałem sobie kryteria, które będę brał pod uwagę, ale ostatecznie udało się.

fuey

Posty: 16