Legendy Poznania, znacie coś ?

Legendy Poznania, znacie coś ?

Gdzie szukać dobrze zorganizowanych urodzin dla dzieci w Poznaniu? Zależy mi żeby było oryginalnie:)

AliGGG

Posty: 14

 
Tu byłam więc polecam i to bardzo gorąco wszystkim http://blubry6d.pl. To jedna z nowo powstałych atrakcji w Poznaniu, gdzie warto zabrać całą rodzinę. Muzeum zrobione w 3D z hologramami itp. rzeczy.

eloop

Posty: 14

 
W naszym wypadku urodziny się udały, w Poznaniu nie ma takich miejsc jak to muzeum, które potrafi połączyć świetną rozrywkę dla dzieci z dużą porcją wiedzy podanej w tak oryginalny sposób.

atek562

Posty: 14

 
Myślałam, że to przereklamowane miejsce to muzeum. Nie mieszkamy w Poznaniu więc musieliśmy pokonać koło 300 km żeby tam dojechać, ale słowo daję, że się opłacało. Gdyby było u nas w mieście pewnie chodzilibyśmy tam częściej. Projekt idealny, polecam z całego serca.

Domeczek2

Posty: 20

 
Do dzieła, bo jak ktoś chce u nich zamówić urodziny dla dziecka w Poznaniu w tym muzeum6D to trzeba czekać. Dużo jest chętnych. Nie dziwię się, polecam zajrzeć na ich stronę i poczytać w gazetach co o nim piszą.

Max Pejnn

Posty: 16

 
Najlepsza impreza jest dla dzieci. Nawet jeżeli nie chciały słuchać legend Poznania coś tam w nich zostaje. Zorganizowaliśmy szkolne wyjścia do tego muzeum i nie żałujemy. Dzieci cudownie się bawiły, zintegrowały ze sobą i bardzo nam dziękowały, że tam pojechaliśmy. Chcą jeszcze:-)

foken

Posty: 17

 
To o wiele ciekawsze miejsce niż kino. Pomyślałam, że tam klasę zabiorę i może im się spodoba. Nie było inaczej, bo teraz chcą pójść jeszcze raz lub jechać do Kołobrzegu, bo tam też jest podobne:) Najlepsze atrakcje w Poznaniu, polecam.

Damiano

Posty: 19

 
Pięknie to mało powiedziane. Było wspaniale, moc wrażeń. Takich urodzin w Poznaniu, które organizuje to muzeum nie zapomina się. Wspomnienia na zawsze, dużo niespodzianek, zagadek, ekstra.

ajhhopek

Posty: 28

 
Jak ktoś szuka muzeum w poznaniu z oryginalną wystawą to też proponuję to właśnie. Miałam okazję być tam z rodzinką, świetny sposób, żeby zachęcić dziecko do chodzenia na różnego rodzaju wystawy:) Ta jest oryginalna, 3D z wrażeniami nawet zapachowymi. Po prostu trzeba tam pójść i tyle, nie da się tego opowiedzieć;)

QQrydza

Posty: 33

 
To o wiele ciekawsze miejsce niż kino. Pomyślałam, że tam klasę zabiorę i może im się spodoba. Nie było w przeciwnym wypadku , albowiem teraz chcą pójść jeszcze raz lub jechać do Kołobrzegu, albowiem tam też jest podobne:) Najlepsze atrakcje w Poznaniu, polecam.

Wariat

Posty: 5