Gdzie przegrywacie swoje vhsy ?

Gdzie przegrywacie swoje vhsy ?

Jeżeli ktoś zna dobrą firmę, która zajmuje się nagrywanie kaset vhs na dvd proszę o wiadomość. Mam kilka cennych pamiątek i zależy mi na ich utrwaleniu na nagraniach dvd. Dodam, że są one dla mnie niezmiernie wartościowe.

Rafałek34

Posty: 17

 
Kiedyś troszkę szukałem na temat w Internecie ale ciężko było cokolwiek innego znaleźć ale może aktualnie to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość troszkę nie do końca świetna ale zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odnalazł coś to proszę podaj dane.

Kódłaty

Posty: 23

 
Osobiście mogę polecić ci serwis http://www.vhs24.pl. Z tego co pamiętam za nagranie vhs do dvd biorą oni 15 złoty. Nie jestem pewien natomiast więcej konkretnych informacji odnajdziesz na stronie.

Zajaczek2710

Posty: 13

 
Witajcie drodzy forumowicze, chciałbym zaoferować nagrywanie kaset vhs na płytę dvd. Chętnie przyjmę nawet większe zlecenia, z tym, że zajmie to trochę więcej czasu. Oferuje podkręcenie wizualne filmu, kolorów oraz ścieżki dźwiękowej. Nie potrzebuje dużych cen, ustalamy ją według wielkości zamówienia.

bodzik155

Posty: 18

 
Taka kopia nagrania vhs może być idealnym pomysłem na prezent na przykład dla dziadka czy rodziców. Ja około rok temu przegrałem kasetę vhs ze wesela rodziców i podarowałem im w prezencie. Technicy podkręcili obraz oraz dźwięk zarówno fakt jest niesamowity.

AndrzejKKK

Posty: 26

 
Od niedawna rozmyślam nad takim rozwiązaniem jednak nie znalazłem nic konkretnego. Czy ktoś z użytkowników ma odpowiedź na nurtujące mnie pytanie? Potrzebuje pilnej pomocy, gdyż chce zarchiwizować kilka rodzinnych pamiątek. Do tej pory znalazłem kilka takich osób lecz wymagają oni kilkuset zł od jednego nagrania vhs więc jest to trochę zbyt wiele jak dla mnie.

Imbirrr4

Posty: 26

 
Na kilku forach internetowych zalazłem sporo pozytywnych opinii na temat oferty firmy www.vhs24.pl. Osobiście jeszcze z niej nie korzystałem lecz zabieram się za to. Niedługo zbliża się rocznica wesela moich rodziców i myślę, że nagranie ich ślubu na płycie dvd będzie najlepszym rozwiązaniem.

labuh

Posty: 25

 
Czy udało ci się już może odszukać rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Część kaset nie jest w wyśmienitym stanie zatem zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych specjalistów natomiast nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

Kiziak

Posty: 21