Jak zapoznać się z programem do ewidencji urlopów?

Jak zapoznać się z programem do ewidencji urlopów?

Hej.

Mam dylemat, jaki program do rejestracji czasu pracy zastosować w mojej firmie. Możecie polecić jakieś optymalne rozwiązania dla średniego zakładu?

Robuś

Posty: 13

 
U nas pracownicy bardzo często elektroniczne wnioski urlopowe wykorzystują do przekazania informacji pracodawcy o otrzymanym zwolnieniu lekarskim.

Miki

Posty: 17

 
Każdy program do tworzenia harmonogramów prac możesz dowolnie skonfigurować ze swoimi potrzebami. To ty sam ustalasz w nim kryteria, którymi oprogramowanie ma się kierować podczas ustalania grafików.

WTFurdoin

Posty: 22

 
Z tego co mi wiadomo, to elektroniczny system urlopowy pozwala na prowadzenie dokładnych statystyk i analiz urlopów branych przez wszystkich pracowników.

czesławek

Posty: 13

 
Zakładom, które zamierzają zakupić sprawdzony system do rejestracji urlopów polecam http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.

Jarko445

Posty: 25

 
Z tego co mi wiadomo, to elektroniczny system urlopowy pozwala na prowadzenie dokładnych statystyk i analiz urlopów branych poprzez wszystkich pracowników.

Grażyna12

Posty: 19

 
Na moim przykładzie mogę Ci powiedzieć, że od kiedy używamy elektroniczne wnioski urlopowe, nie ma już jakichkolwiek kłótni co do terminów dnia wolnego.

labuh

Posty: 25

 
Mi też program do rozliczania delegacji nie raz ratował skórę. Szczególnie wtedy, gdy do rozliczenia miałem kilkanaście zaległych wyjazdów służbowych.

GF6

Posty: 22

 
Według mnie elektroniczny wniosek urlopowy powinien być dostępny we wszystkich dużych firmach. To bardzo wygodne rozwiązanie zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika. Mi osobiście w tej metodzie podoba się przejrzystość i możliwość przygotowania sobie takiego wniosku na dowolnym urządzeniu mobilnym.

dada45

Posty: 14