fotografia ślubna w Głogowie, znacie kogoś?

fotografia ślubna w Głogowie, znacie kogoś?

Zlecę zrobienie fotografii ślubnej w Głogowie komuś z dużym doświadczeniem. Będą to zdjęcia w kościele, ale i sesja w plenerze. Może zlecę od razu zdjęcia na weselu, ale jeszcze się nad tym muszę trochę zastanowić.

Rico

Posty: 1

 
Mnie się podobają zdjęcia ślubne. Mogę oglądać nie tylko swoje, niemniej jednak również czyjeś. To taka wyjątkowa chwila dla każdego. Niestety nie zawsze potem już jest tak pięknie jak to wyglądało wtedy na zdjęciach.

Marko

Posty: 4

 
Z tego, co pamiętam to jest fotograf ślubny w Gorzowie Wielkopolskim, który cieszy się bardzo dużym uznaniem. Niestety nie mam obecnie namiarów do niego, ale jak znajdę to od razu podeśle. To osoba, która wie jak ustawić młodych i jak wyciągnąć ze zdjęć tak dużo jak to tylko jest możliwe. Zdjęcia są wtedy super.

krusztu

Posty: 17

 
Zdjęcia na ślubie i weselu są bardzo ważne. Trudno byłoby mi sobie wyobrazić, że ich nie ma. To wyjątkowa chwila i im więcej takich zdjęć powstanie tym będzie lepiej. Nie wszystkie są super, dlatego idziemy na ilość, a wtedy bez problemów znajdziemy super zdjęcia wśród tych zrobionych.

Olekk

Posty: 2

 
U nas fotograf zrobił piękną sesję zdjęciową w plenerze. Wyszła niesamowicie. Nie spodziewałam się, iż fotografie mogą być takie super. Nawet cena mi przestała przeszkadzać jak zobaczyłam jak to wszystko super wygląda.

dobruś00

Posty: 21

 
Korzystałem z fotografa na wesele z Zielonej Góry, która ma tutaj swoją stronę http://jacekpatecki.pl. Warto tam zajrzeć, bo ma super ofertę dla każdego.

Jareczkoww

Posty: 11

 
U nas był fotograf na weselu w Zielonej Górze i zrobił super zdjęcia. Potrafił się tak ustawić, iż był i jednocześnie go nie było. To sztuka i mało, kto to potrafi wykonać.

ajhhopek

Posty: 28

 
Robienie takich zdjęć nie jest łatwe. Dużo z nich nie wygląda najlepiej. Mało tego rodzina w szczególności na początku ślubu nie za niezmiernie chce zdjęć. Dopiero jak pojawia się alkohol to sytuacja się zmienia. Fotograf powinien być mało widoczny dla wszystkich gości.

asimner

Posty: 21

 
Wybór fotografów jest bardzo duży. Niestety nie każdy wie jak wykonywać w pełni profesjonalne zdjęcia. Najlepiej jest to sobie sprawdzić w portfolio a wtedy wiemy czy taka osoba jest dla nas odpowiednia czy nie.

Winect56

Posty: 20