zajęcia dodatkowe angielski w przedszkolu Kraków, proszę o pomoc

zajęcia dodatkowe angielski w przedszkolu Kraków, proszę o pomoc

Czy daje coś nauka angielskiego w przedszkolu w Krakowie? Chodzi mi o dodatkowe zajęcia prowadzone przez specjalistów? Macie w tym jakiekolwiek doświadczenie? Czekam na Wasze opinie.

masazzer4

Posty: 1

 
Angielski otwiera dzisiaj drzwi na świat. Jeśli się go nie zna to niestety, ale mamy poważne problemy. Warto, zatem dzieci zapisywać na takie dodatkowe zajęcia.

dropss

Posty: 12

 
Dla mnie najlepsi w języku angielskim w żłobku w Krakowie są https://happystudents.pl i ich Wam polecam. To specjaliści, którzy podejmują się wszystkich zadań. Mają super metody, z których każde dziecko jest bardzo zadowolone.

czesteruś34

Posty: 13

 
Zapisując dziecko na zajęcia dodatkowe angielski w przedszkolu w Krakowie dbamy o jego przyszłość. Chodzi nam o to, aby jak najwięcej dla dziecka zyskać. Brak znajomości języka angielskiego jest dziś niezwykle dużym ograniczeniem. To, zatem należałoby dziecko na zajęcia zapisać.

1krzysztof1

Posty: 22

 
Korzystaliśmy z usług lektora angielskiego w żłobku w Krakowie i dziecko było zachwycone. Szybko nauczyło się podstawowych słówek, a potem było już tylko lepiej. Według mnie to była bardzo dobra decyzja, aby zapisać dziecko na takie zajęcia. Mnóstwo na tym zyskaliśmy i dzisiaj dziecko w podstawówce nie ma kłopotów z angielskim.

wislaczekkk

Posty: 14

 
U mnie dziecko uczyło się języka angielskiego w żłobku w Krakowie i dzisiaj jest na bardzo wysokim poziomie. Nie kosztuje to wcale dużo, ale zyski są ogromne. W szkole podstawowej później dziecko ma o wiele łatwiej.

krugerPL

Posty: 9

 
W przedszkolu poziom nauczania angielskiego jest bardzo słaby. To samo jest w podstawówce, dlatego w interesie rodziców jest znalezienie kogoś z zewnątrz do pomocy.

Specjalista

Posty: 11

 
Należyte podejście lektorów angielskiego w żłóbku w Krakowie mocno zachęciło moje dziecko do dalszej nauki. Obecnie jest na niesłychanie wysokim poziomie, a wszystko zaczęło się już w drugim roku życia. Wiem, że im uprzednio to nastąpi tym lepsze są z tego efekty.

Wraczki333

Posty: 3