producent garaży przenośnych Węgry, znacie ?

producent garaży przenośnych Węgry, znacie ?

Znacie może jakiegoś producenta garaży przenośnych, który obsługuje Europę? Głównie chodzi mi o rynek węgierski, bo teraz tam mieszkam. U siebie na miejscu nie mogę znaleźć nikogo solidnego i taniego.

Gruby_56

Posty: 3

 
Osoby zainteresowane cenami garaży blaszanych mogą wszystko zbadać na stronie https://awak-mobilgarazs.hu/mobilgarazsok/. Sam korzystam z ich oferty i jestem bardzo usatysfakcjonowany. Znają się na wszystkim bardzo dobrze.

Rafałek34

Posty: 11

 
Wydawać by się mogło, że odległość jest zbyt duża, ale jak się tak popatrz na Małopolskę to stąd na Węgry nie jest wcale daleko. Nie ma, zatem się, co dziwić, że polskim firmom opłaca się tam jechać i zawozić garaże.

namok

Posty: 14

 
Na pewno Węgrów raduje niska cena takich garaży. Dla nas też nie są drogie, zatem chętnie je zamawiamy na własne działki. Dla nich cena z transportem i montażem jest korzystna, zatem mnóstwo firm z nimi współpracuje.

namok

Posty: 6

 
Z tego, co mi wiadomo to ceny garażu blaszanego na Węgrzech są wysokie, dlatego firmy i osoby prywatne zamawiają garaże w Polsce. Nawet doliczenie transportu nie wpływa na pogorszenie się ceny. Do tego dochodzi jeszcze wysoka, jakość naszych garaży przenośnych.

luke130

Posty: 6

 
Zawsze można odnaleźć jakąś ciekawą ofertę dla siebie. Akurat w tym przypadku odległość nie ma żadnego znaczenia. Polska firma produkuje garaże i chętnie je zawiezie dokładnie tam gdzie tego chcemy. Węgry to ich ulubiony rynek i można ich tam spotkać.

Mnert67

Posty: 5

 
Sam zamówiłem taki garaż na Węgry i firma wszystko przywiozła. Z tym, iż nie korzystałem z gotowych projektów. Wolałem mieć coś oryginalnego. Przesłałem im projekt, a oni niesłychanie szybko zrobili jego wycenę. Później wszystko przywieźli do mnie i zamontowali na działce.

Kitas

Posty: 16

 
Mieszkałem na Węgrzech i niestety nie wiedziałem, że można z Polski takie ciężkie elementy ściągać. Szkoda, bo wtedy miałem problemy i nie wiedziałem jak je rozwiązać.

berry182

Posty: 19

 
Najlepiej jest się skontaktować z producentem garaży przenośnych, bo oni obsługują różne kraje. Na pewno na Węgry również jeżdżą i Wam szybko pomogą.

TTT999

Posty: 18