salon urody kraków, proszę o pomoc

salon urody kraków, proszę o pomoc

Jak któraś z was korzystała z zabiegów w Muneca w Krakowie, dajcie znać. Potrzebuję skorzystać z jakiegoś dobrego zabiegu na twarz i ciało. Co polecacie? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź :)

ilor45

Posty: 2

 
Ja robiłam w Muneca i jestem zadowolona. Oni robią mikrodermabrazję diamentową. Wszelkie przebarwienia zniknęły, jak ręką odjął. Polecam. Mają dobry profesjonalny sprzęt, dlatego efekt jest po prostu wow.

RadeQ

Posty: 25

 
Też dużo dobrego słyszałam o Muneca. Mają bardzo dobry sprzęt i doświadczonych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś profesjonalny zabieg na twarz. Efekt jest świetny, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

TomekK

Posty: 9

 
Nie biegam do kosmetyczki w Krakowie z każdą bzdurą :D lecz chodzę systematycznie na peelingi chemiczne, gdyż te, które w domu wykonuję nie mają takich efektów. Pewnie się ze mną zgodzicie? Mam w planach sięgnąć z innych zabiegów, lecz boję się, iż jak zacznę, to będę tak stale musiała.

Black_Riot

Posty: 10

 
To jest dobry salon kosmetyczny w Krakowie https://www.munecakrakow.pl. Mają szeroką ofertę zabiegów, niezmiernie dobry sprzęt i zaufanych kosmetologów. Pierwszy raz myślałam, iż zapłacę w takim miejscu niemałą sumkę :), natomiast nie. Cennik mają w sam raz, żeby korzystać z usług regularnie. Polecam.

Hostelos3

Posty: 20

 
Z takich zabiegów korzystałam w gabinecie kosmetycznym w Krakowie i powiem tak, że jestem zadowolona, ale musiałam pójść kilka razy. Poza tym wdrożyłam ćwiczenia. Zabiegi świetnie się uzupełniają z treningiem. Efekty są widoczne już po pierwszym razie, ale trzeba się oczywiście pilnować z jedzeniem itp. :D

Dyduchrr

Posty: 7

 
Ze 100 zł trzeba się liczyć, lecz to i tak według mnie nieduża kwota za zabieg mikrodermabrazji diamentowej w fachowym salonie urody w Krakowie. Zanim podjęłam decyzję co do kosmetyczki, sprawdziłam opinie, bowiem to w końcu twarz i bałam się, iż mogę natknąć się na pseudofachowca :)

jeremii6

Posty: 7

 
Też wiele dobrego słyszałam o Muneca. Mają niezwykle dobry sprzęt i fachowych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś doświadczony zabieg na twarz. Efekt jest wyśmienity, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

dubuś23

Posty: 14

 
W Muneca mają dość bogatą ofertę faktycznie wyśmienitych zabiegów upiększających. Nie wiedziałam, co dokładnie jest potrzebne mojej skórze, która rzeczywiście była w opłakanym stanie, lecz pomogli :D To dobry gabinet, gdzie faktycznie gwarantują pomoc. Nie ma tak, że mówisz, co pragniesz i robią. Przeprowadzają wywiad i dopiero po nim podejmują należyte rozwiązanie.

Maciejoo

Posty: 9

 
Muneca obiło mi się o uszy. Jak mają mikrodermabrazję diamentową w dobrej cenie, to skorzystam :D Za poprzedni zabieg zapłaciłam o sporo za mnóstwo. Widziałam potem, że ceny są zdecydowanie niższe.

Laleczka

Posty: 13