kurs programowania dla dzieci, w Barcelonie znajdę?

kurs programowania dla dzieci, w Barcelonie znajdę?

Jaką szkołę programowania dla dzieci polecacie? Może znacie jakieś ciekawe warsztaty dla dziecka 12 lat? Za każde polecenie i opinię bardzo dziękuję. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że pomożecie :)

Joe

Posty: 5

 
Super zajęcia, sami sprawdźcie https://www.codinggiants.es. Jeśli chodzi o Barcelonę, to lepszych lekcji nie znajdziecie. Placówka oferuje świetne kursy programowania dla dzieci i młodzieży.

Goral6

Posty: 20

 
Szkoła programowania dla dzieci, do jakiej mógłbym zapisać swojego syna, koniecznie musi być faktycznie dobrą i skuteczną placówką. Czytałem, że niezwykle mnóstwo zależy od podejścia instruktorów. Jak zaciekawią zajęciami, to dziecko sporo szybciej może się czegoś nauczyć.

Garguł12

Posty: 7

 
Polecam. Nauka programowania dla dzieci to super sprawa, a jednocześnie wiele zabawy, dzięki jakiej dzieci szybko uczą się pisania programów. Tworzą własne gry komputerowe z gotowych komponentów.

reavan

Posty: 17

 
No i ekstra, że szkoła jest także w Barcelonie. Do tej pory nie mieliśmy tutaj nic tak rzetelnego pod kątem kursów dla dzieci w wieku szkolnym. Uczestniczymy od dwóch miesięcy i jesteśmy usatysfakcjonowani.

Warszawiak

Posty: 25

 
Mamy szkołę kodowania w Barcelonie. Muszę dokładnie sprawdzić ofertę, rodzaje kursów i co tak naprawdę może mój syn się nauczyć. Kodowanie fajna sprawa no i przyszłościowy zawód :)

jeremii6

Posty: 10

 
Nie mam pomysłu na jakie zajęcia dla dzieci zapisać córkę, niemniej jednak powiem szczerze, że to programowanie samą mnie zainteresowało. Kilka lekcji mieli w szkole i nawet pomagałam jej w jednym projekcie. Będę wdzięczna za więcej opinii na temat kursów i konkretnych zajęć.

tigra32

Posty: 10

 
Programowanie to pasja mojego syna i właśnie wobec tego zapisałem go do szkoły programowania dla dzieci. Inwestycję w tego rodzaju umiejętności uważam za jak najniezwyklej udaną i przyszłościową. Fakt, iż trzeba skorzystać z wyłącznie porządnych placówek, które już długo istnieją na rynku edukacyjnym.

Fanatyk

Posty: 10

 
Nie wiedziałam, na jakie dodatkowe zajęcia zapisać Adasia. Znajoma podpowiedziała mi, że programowanie dla dzieci to super lekcje, na których uczą się nie tylko pisania programów, ale też gimnastykują mózg :) A właśnie o takie coś mi chodziło. Polecam.

Okolicc34

Posty: 11

 
To zależy w jakim regionie mieszkasz :) Moja córka chodzi na kurs programowania dla dzieci w Barcelonie. To szkoła, która powstała nie tak dawno u nas, ale z tego, co się orientuję, to jest w każdym dużym mieście w Polsce. Chwalę sobie tę placówkę, bo córcia wiele się tutaj uczy i dobrze bawi.

@_yyy111

Posty: 6