czyszczenie dywanów Chojnice, opinie

czyszczenie dywanów Chojnice, opinie

Napiszcie, które usługi czyszczenia dywanów w Świeciu polecacie? Chciałabym wyprać dywany w domu, bowiem widzę, iż odkurzanie już niewiele potrafi tutaj zdziałać :) Czekam i z góry niezmiernie dziękuję.

Jimer66

Posty: 6

 
Sprawdź sobie pralnie i porównaj metody, jakie stosują. Jeśli chodzi o czyszczenie dywanów w Grudziądzu, to mogą przyjechać do domu i wyprać na miejscu, ale to wtedy nie jest tak skuteczne jak pranie w pralni. Wiem z własnego doświadczenia.

codePerformance

Posty: 10

 
Polecam usługi tej pralni http://www.pralniadywanow.eu. Zajmują się pranie dywanów w Grudziądzu, a także oferują impregnację, ozonowanie i wiele innych usług dotyczących dywanów. Są skuteczni i właśnie dlatego polecam wam, bo już niejednokrotnie korzystaliśmy i jesteśmy zadowoleni.

johny11

Posty: 19

 
Zastanawiam się nad skorzystaniem z prania dywanów w Tucholi. Szukam dobrej pralni, ale muszę być pewna, że robią to skutecznie i dywan wróci do mnie jak nowy. Polecacie jakieś miejsce?

Tomcio

Posty: 21

 
Nie mam zupełnie doświadczenia, jeżeli chodzi o usługi prania dywanów. Nigdy nie oddawałam dywanów do pralni, niemniej jednak nas też czeka konkretne, gruntowne czyszczenie. Poszukuję jakiegoś sprawdzonego miejsca w Chojnicach.

Joe

Posty: 7

 
Nie mam zupełnie doświadczenia, jeśli chodzi o usługi prania dywanów. Nigdy nie oddawałam dywanów do pralni, ale nas też czeka konkretne, gruntowne czyszczenie. Szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca w Chojnicach.

wom_ww

Posty: 24

 
Ja też nie wyobrażam sobie swojego dywanu bez gruntownego prania. Mam dwa koty. Gdyby nie to, że oddaję raz na pół roku wykładziny do czyszczenia, byłoby kiepsko. Mam zaufaną pralnię, która za czyszczenie dywanów w Chojnicach nie bierze dużo :)

Anno Domini

Posty: 17

 
No właśnie. Ciekawa jestem, ile takie czyszczenie dywanów w Tucholi kosztuje. Mam dwa duże dywany, jakie od paru lat nie były pielęgnowane w sposób doświadczony. Przydałoby im się gruntowne pranie. Pewnie odzyskałyby też kolor. Odkurzanie przy psie niewiele daje, a tak to można pozbyć się nawet roztoczy i wszelkich bakterii.

Bankowy

Posty: 20

 
Dokładnie tak jest. Bez prania dywanów, z którego korzystam w Tucholi, mój dom byłby nie do życia. Po wypraniu dywan zawsze pachnie i jest świeżutki. Mam dwa duże dywany, które bez czyszczenia w pralni nie wyglądałyby dobrze i nie były bezpieczne dla dzieci.

serum45

Posty: 9

 
Planuję oddać dywan do prania, ale nie wiem, czy może lepiej zamówić ekipę do domu. Podobno też jest to skuteczne czyszczenie dywanów. Muszę poszukać w Świeciu dobrych pralni i porównać metody, jakie stosują.

Fanatyk

Posty: 10