wycena przedsiębiorstwa, oferta

wycena przedsiębiorstwa, oferta

Na jakiej zasadzie polega biuro aktuarialne? Prowadzę z koleżanką mały biznes. Na nieszczęście ona już nie chce się nim zajmować. Chciałabym wycenić naszą firmę i ją spłacić, tylko nie wiem, do kogo mam się zgłosić, aby usługa była wykonana poprawnie.

deberty56

Posty: 1

 
Wycena firmy musi być wykonana przez wykwalifikowanego aktuariusza, aby była poprawna i rzetelna. z tego względu musisz się odezwać do porządnej firmy. Tutaj masz link do biura aktuarialno-finansowego https://attuario.pl. Korzystałam z nich usług i byłam bardzo zadowolona.

FalaSmiechu

Posty: 4

 
Biuro aktuarialne z reguły pomaga przedsiębiorstwom wycenić im firmę, a także przeanalizować różne plany inwestycyjne. Warto się z nimi kontaktować, bowiem mogą ocenić ryzyko i zysk.

Gucio

Posty: 18

 
Rezerwy na naprawy gwarancyjne wykonują specjalne biura aktuarialne. Możesz się do nich zgłosić, aby dowiedzieć się wiecej informacji. Chyba, że ktoś tu polecić Ci ciekawą firmę.

micko

Posty: 11

 
Rezerwy na naprawy gwarancyjne wykonuje biuro aktuarialne. Pożądane byłoby się do nich zgłosić, aby poznać wszystkie szczegóły.

asulka002

Posty: 10

 
Biuro aktuarialne może pomóc Ci w sporo sprawach. Najczęściej do takiego biura zgłaszają się osoby, jakie chcą wycenić swoją firmę na potrzeby ubezpieczenia, upadłości, kupna-sprzedaży, a zarówno starając się o kredyt.

Mord

Posty: 8